Her türde ve güçte VİDALI veya PİSTONLU KOMPRESÖR YEDEK PARÇA ve 7/24 servis güvencesiyle hizmetinizdeyiz.

AT-KOM KOMPRESÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ

1994 yılında AT-KOM KOMPRESÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı ile kurulan şirketimiz; 24 yıldır DALGAKIRAN KOMPRESÖR A.Ş. firmasının satış, servis ve yedek parça tedariki alanında Trakya Bölge merkezli olarak ana bayii statüsü ile faaliyet göstermektedir. 13 deneyimli ve sektör konusunda eğitimli teknik elemanı ile ağırlıklı tekstil, imalat ve gıda sanayi olmak üzere 1050'nin üzeride müşteriye satış ve satış sonrası servis hizmeti veren şirketimiz, siz müşterilerimizin bize destek veren memnuniyetiyle, portföyümüzü her geçen gün geliştirmeyi hedef seçmiş bulunmaktadır.

Vidalı ve pistonlu kompresörler ve hava ekipmanları satışı konusunda çok iyi bir pazarlama anlayışıyla satış aşamasındabayisi olduğumuz firmaların satış mümessilleri ile bölgede rutin ziyaretler yaparak, Aktif satış hizmeti veren işletmemiz 2002 yılından itibaren TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Servis merkezimizde, atölye dış servislerde, hizmete ilişkin dokümantasyon birimi, hizmet takip dosyaları ve bilgisayarlarla kompresör çalışma saatlerinin takibi esasıyla "Müşteri Makine Takip Sistemi" ile daha etkili satış sonrası hizmet anlayışı öncelikli hedeflerimiz arasındadır.